Hangi hizmetleri veriyoruz?Hizmetler

Cam balkon üreticisi firmamız katlanır, sürgülü, askılı, motorlu ve otomatik cam balkon modellerini sizlere yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sağlamaktadır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Prestij Cam Balkon tüm ürünlerinde uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Katlanır cam balkon, Sürgülü cam balkon ve Isıcamlı cam balkonlarda farklı renk alternatifleri ile binanıza en uygun modeli sizler için üretiyoruz.

Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Balkonlarınızda geniş cam paneller sayesinde maximum görüntü alanı oluşturabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve düşük eşik yapısı ile kış bahçeleri ve ofis bölmeleri için mükemmel çözüm olmaktadır.

Isıcamlı cam balkon ısıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonlar, diğer cam balkon modellerine göre çok daha fazla özelliği içinde barındırmaktadır.

Giyotin Cam Balkon Sistemleri, motor sayesinde tam otomatik açılabilen, dikey olarak çalışan cam panellerdir. Özel tasarım paslanmaz profiller ve çelik taşıyıcılarla kurulan sistem, yüzde 100 güvenlikli kullanım sağlamaktadır.

İmkanların çok daha geniş olduğu alanlar yaratan kış bahçesi gündüz balkon keyfi sunmanın yanında akşamları da şahane bir ışıklandırma seçeneği sunmaktadır.

Cam Balkon Avantajları

Neden Cam Balkon Yaptırmalıyım?

Estetik & Modern

İnce profil detayları sayesinde ışığınızı azaltmaz aynı zamanda zararlı güneş ışınlarından korur. Modern görünümü ile estetik bir görüntü sunar.

Alan Tasarrufu

Sunduğu ek alanlar ile yaşam alanınızı genişletir ve mevsimden bağımsız balkon ve teras keyfi yapmanızı sağlar.

Güvenlik

Temperli cam kullanımı ile darbelere karşı dayanım sağlanırken istenmeyen kazalardaki risk azaltır. Uzun yıllar kullanmaya imkan sağlar.

Isı ve Ses Yalıtımı

Tek cam ve çift cam uygulamaları ile gürültü seviyesini azaltır. Çift cam kullanımı ile ısı yalıtımı kuvvetlendirilmiştir.

Maksimum Işık

İnce profil detayları sayesinde ışığınızı azaltmaz ve maksimum gün ışığı sunar. Sürekli ışık alan keyifli alanlar kazandırır.

Hava Şartlarına Dayanıklılık

Hava şartlarında oluşabilecek sorunlara karşı kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde yüksek dayanım sağlar.

Kolay Temizlik

Hareketli ve Katlanır olması sebebiyle kolay erişimi mümkün olan camlarınızı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Daha Fazlası

Daha fazlası için bize ulaşın, kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanın, ayrıca ücretsiz keşif hizmetimiz ile ister online ister yerinde destek alabilirsiniz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İhtiyaçlarınızı belirleyelim ve
size uygun projeyi sunalım

Cam balkon üreticisi firmamız katlanır, sürgülü, askılı, motorlu ve otomatik cam balkon modellerini sizlere yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sağlamaktadır.

https://www.prestijcambalkon.com/wp-content/uploads/2020/09/img-reputation.jpg

Cam Balkon projeniz mi var?

https://www.prestijcambalkon.com/wp-content/uploads/2020/09/hexagon-orange-large.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
0123456789001234567890+

Yıllık Tecrübe

012345678900123456789001234567890+

Tamamlanan Proje

0123456789001234567890+

Ekip Arkadaşı

012345678900123456789001234567890

Müşteri

https://www.prestijcambalkon.com/wp-content/uploads/2020/09/hexagon-white-small.png
https://www.prestijcambalkon.com/wp-content/uploads/2020/09/img-form.jpg
https://www.prestijcambalkon.com/wp-content/uploads/2020/09/hexagon-blue-huge.png

Sorularınız
için bize ulaşın

Ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçin ve projenizin ne kadara mal olabileceğini, neleri içereceğini ve ne kadar süreceğini size bildirelim. Her zaman yanınızdayız.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image
    Yukarı